Home Aktuálne články Radio Support - Opora podstaty

Radio Support - Opora podstaty

 

 

Podpora pri rádioterapii a chemoterapii - ale nie len pri nej!

 

Vynikajúco namiešaná zmes 14 bylín, zostavená k liečbe vedľajších účinkov liečby rakoviny ožarovaním, ktoré sú - lokálna nekróza tkanív, zápaly, bolesti, lokálne výpotky a pálenie.

 

Žiarením sa môže poškodiť - "spáliť" tkanivo, vyčerpajú sa telesné tekutiny a yin, poškodí sa krv spomalením toku Qi a zvýšením teploty krvi.

Preto Radio Support okrem toho, že dopĺňa Qi, má hlavný účinok na vyživenie, oživenie-rozhýbanie a ochladenie krvi. Ďalej vyživuje poškodenú yinovú zložku hlavne v Pľúcach a Srdci. Stretávame sa s tým pri ožarovaní pľúc alebo okolitých tkanív, kde môže dôjsť až k fibróze pľúc. Pľúca sú veľmi citlivé a jemné tkanivo, je to orgán , ktorý musí byť čistý. Ak sa ožarovaním toto tkanivo poškodí, znižuje sa funkcia pľúc, tým pádom aj kapacita pľúc a človek nemá dostatok kyslíka, dusí sa. Preto je potrebné, aby už s predstihom pred samotným ožarovaním, boli pľúca dostatočne zvlažované, aby sme neustále dopĺňali yin a krv ako zvlažovaciu zložku, rozhýbavali ju a ochladzovali, zamedzujúc tak vzniku krvných zrazenín až nekrózy tkanív.

 
 

Toto liečivo môžeme užívať aj po aplikácii RTG žiarenia alebo po mamografickom vyšetrení, kde je tiež veľká pravdepodobnosť narušenia krvi a yinu, pričom si treba uvedomiť, že ženy majú vekom prirodzenú tendenciu ku prázdnote alebo oslabeniu krvi či yinu.

 
 

Takisto je vhodné pre deti s ochoreniami rakoviny ako podporná liečba pri rádioterapii, ale aj pre deti trpiace vnútornou horúčosťou, ktorá ústi do nočného pomočovania sa, hyperaktivity, nervozity, neschopnosti zaspať, kŕčov, tikov, nočných desov...